OVH Community, your new community space.

Re: Nabízíme 25 000 Kč


oles@ovh.net
05-20-2011, 06:14 PM
Ahoj,

2 výherci od nás dostali 25 000 Kč za to, že nám pomohli vylepšit MoMi app. Od verze 1.7 (která byla schválena dnes a měla by být dostupná příští týden) nemůže být geolokalizace, ani identifikace špatně. Umožní nám to spustit obchod v US/CA klidnějším tempem...

Klidně si to vyzkoušejte.

S pozdravem,

Octave

oles@ovh.net
04-04-2011, 12:32 PM
Ahoj

Máme 2 výherce se dvěma různýma metodama.

Práve záplatujeme MoMi na první metodu a zkoušíme, jestli je druhá metoda také použitelná na hack našeho systému.

Celkem to tedy dělá 25 000 Kč pro každou medotu, která funguje. Nyní zkoumáme podle logů kdo se do našeho systému prolomil první a kterou metodou.

S pozdravem,

Octave

oles@ovh.net
03-28-2011, 08:48 PM
Dobré odpoledne,

Momi, které je dostupné na Apple AppStore je aktualizováno na verzi 1.4. Jsou tam nové možnosti (podívejte se na changelog).

Také nyní můžete geolokalizovat své ID s iPhone či iPad. To bude velmi užitečné při získání výhody při promo akcích, které jsou geolokalizovány pro nějaké město, zemi, atd.

Takže to je ono. Jste nyní schopni hacknout GPS systém, který jsme povilili na Momi?

Jděte do toho! Nabízím 25 000 Kč tomu, který úspěšně hackne náš systém. Abyste tuto částku získali, musíte:
- předělat koordináty Vašeho NIC v naší databázi na "0.00 0.00" - úšpěšně splnit tuto zkoušku s podpisem kontrolou, že že jsme to nastavili my - a oznámení metody, kterou se Vám to povedlo na stránkách. Musít to být reciproké, což znamená, že téměř kdokoli to může udělat.

To jsou nyní pravidla hry. Komunita poté rozhodne, jestliže Vaše metoda funguje či ne a poté rozhodne kdo vyhraje 25 000 Kč.

Stáhnutí App:
http://itunes.apple.com/en/app/momi/id410337385?mt=8

Můžete také použít jailbroken iPhone. Veškeré zkratky jsou povoleny.

Jestliže vyhrajete, budete mi muset poslat Váš bankovní účet a já provedu převod peněz během 1 týdne. Všechny tyto informace můžete volně šířit. Byla by ostuda nechat si upláchnout takovou krásnou šanci na lehké peníze .... Opravdu lehké? ..... hacknout či nehecknout?

S pozdravem,

Octave