OVH Community, your new community space.

Správa značky


oles@ovh.net
07-12-2011, 05:44 PM
Ahoj,

Beta test "správy značky" začíná právě dnes.

Co je cílem?
----------------
Máte obchodní značku, například "ibm" či "iphone", nebo ji zatím ještě nemáte registrovánu.

Zde jsou možnosti, které Vám tento nástroj umožní:
- Jestliže ještě nemáte obchodní značku, nástroj Vám umožní vidět aktivitu lepší značky a zvolit si takovou, která ještě není příliš hojně používána a díky tomu získá Vaše nová značka lepší pozici.
- Následuje viditelnost a popularitu značky na Internetu díky počtu již registrovaných domén, které značce odpovídají, takže můžete náledovat vývoj značky Vaší konkurence.
- Ochránit Vaši značku proti cybersquattingu a typosquattingu. Tento nástroj Vám zašle informace týkající se vytváření nové domény, která obsahuje Vaši značku. To Vám umožní spuštění procesu obnovy Vaší značky pomocí regulátorů.
- Jestliže doména, která obsahuje Vaši značku bude dostupná, nástroj Vám to oznámí, takže se pak můžete sami rozhodnout, zda si ji zaregistrujete, nebo ne.
- Zobrazi podobné domény, jako je Vaše značka a tím Vám umožní si je zaregistrovat a získat tím výhodu jakmile někdo zadá místo Vašeho URL nějaké jiné.

Nyní sháníme beta testery, aby zjistili co této službě ještě chybý. Cílem je dosáhnout takové kvality této služby, aby vyhovovala co nejširšímu okruhu našich zákazníků. Jestliže jste zákazníkem OVH, můžete si nyní tuto službu zdarma zaregistrovat.

Tato služba bude poté stát 1 250 Kč/rok/jednu značku a bude zahrnuta k doméně za 500 Kč/rok.

Více informací: http://www.ovh.com/fr/gestion_de_marque/


Děkuji předem za Vaše připomínky

S přáním hezkého dne,
Octave