OVH Community, your new community space.

Zrušení instalačního poplatku


Jan Cehák
09-12-2011, 10:04 AM
Ano.

Můžete si zakoupit libovolný server a do 7 dní od jeho dodání ho můžete vrátit s tím, že Vám navrátíme peníze.
Zatím jsme se ještě nesetkali s nikým, kdo by se této činnosti věnoval delší dobu, ale můžete to zkusit.

Jestliže ale očekáváte, že namísto serveru Kimsufi s jednojádrem, do něj dostanete dvoujádro, tak Vás musím zklamat. Zásoby HW na skladu jsou nyní dobré a není tedy potřeba dávat do oficiálně jednojádrových serverů dvoujádrové procesory. To se dělá pouze u serverů Kimsufi a skladové zásoby musí být opravdu na nule a zásoby v nedohlednu.
Upozorňuji, že změna HW oproti objednanému serveru je vždy k lepšímu (prostě dostanete silnější server za cenu slabšího).

Vojtaov
09-10-2011, 01:16 PM
Takže to znamená dost věcí. Pokud to dobře chápu, tak si zakoupím server, který je bez poplatků na instalaci a pokud nebudu spokojen s jeho setupem (slabší procesor, než který jsem očekával - u Kimsufi 2G například jen jedno jádro i když plno lidí má dvě), tak mi do sedmi dnů jste schopní vrátit peníze, abych mohl zkoušet dál? Bude to fungovat? :P

lubos
08-01-2011, 01:04 PM
Citace Původně publikováno quakerox
  • Je to pouze docasne omezena akce, nebo jsou zruseny instalacni poplatky naporad?
  • Pokud jsou zruseny instalacni poplatky, je mozne aplikovat 7mi denni lhutu na vraceni penez v pripadne nespokojenosti s konkretnim setupem? (jako bylo mozne drive u rocniho predplaceni)
  • V informaci je psano "... temer u vsech nasich sluzeb. .
    U serveru rady KIMSUFI u installacniho poplatku je napsano ZDARMA a hvezdička odkazujici na rocni predplatne zmizela.
    U serveru rady OVH je napsano ZDARMA a hvezdička zustala. Mam ale dojem, ze informace u hvezdičky kontextove nesedi. Zmizel tedy installacni poplatek i u serveru rady OVH?
- nejde o dočasnou akci, je to napořád
- sedmidenní lhůta na vrácení zboží zůstává
- ta hvězdička by tam asi být neměla, každopádně ano, instalační poplatky byly zrušeny u všech serverů

quakerox
07-29-2011, 03:12 PM
Pred chvilkou mi prisel OVH newsletter oznamujici cituji:

Abychom oslavili 100 000 dedikovaných serverů v našich datacentrech, zrušili jsme instalační poplatky téměř u všech našich služeb.
Samozrejme to je paradni zprava. Ovsem s touto zpravou vyvstava hned nekolik otazek, na ktere bych rad znal odpoved:

  • Je to pouze docasne omezena akce, nebo jsou zruseny instalacni poplatky naporad?
  • Pokud jsou zruseny instalacni poplatky, je mozne aplikovat 7mi denni lhutu na vraceni penez v pripadne nespokojenosti s konkretnim setupem? (jako bylo mozne drive u rocniho predplaceni)
  • V informaci je psano "... temer u vsech nasich sluzeb. .
    U serveru rady KIMSUFI u installacniho poplatku je napsano ZDARMA a hvezdička odkazujici na rocni predplatne zmizela.
    U serveru rady OVH je napsano ZDARMA a hvezdička zustala. Mam ale dojem, ze informace u hvezdičky kontextove nesedi. Zmizel tedy installacni poplatek i u serveru rady OVH?


Diky za odpovedi.