We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Refundace platby

Jan Cehák
09-12-2011, 09:50 AM
Objednávku pochopitelně můžeme zrušit a platbu navrátit. Nevidím v tom žádný problém.
Pro urychlení ale příště do e-mailu napište rovnou o jakou objednávku se jedná a na jaké číslo účtu se mají navrácené peníze poslat.

Co se týče HW u serverů Kimsufi, tak stejně jak jsem Vám již vysvětlil do e-mailu:
Kimsufi jsou velmi levné servery a jejich konfigurace na stránkách není garantovaná.
Jediné, co u totoho serveru je jasné je, že jeho minimální konfigurace bude taková, jaká je na stránkách uvedena. V případě, že naši technici nemají patřičný procesor, vloží do serveru silnější (nikdy ne slabší).

Jestliže jste si pořídil server a dostal jste přesně takový jako je uvedeno na stránkách, pak je vše v pořádku. Někdo má prostě štěstí a místo jednojádra dostane dvoujádo.

Vojtaov
09-10-2011, 01:05 PM
Zdravím,

i když jsem včera psal e-mail, tak bych se rád poradil i tady na fóru. Před měsícem jsem si objednal server Kimsufi 2G. Se serverem nejsem až tak moc spokojen, ale včera mi odešla platba z účtu, kterou jsem měl nastavenou. Šlo by vrátit platbu zpět? Jedná se sice jen o 1350,-, ale i tak.

Díky za odpověď.

Mimochodem, dalo by se nějak zařídit při koupi nového serveru dostat lepší procesor místo toho jedno jádra který tam je? Dost lidí co znám tam mají dvou jádra.