OVH Community, your new community space.

Dedikované CDN


oles@ovh.net
03-29-2013, 04:42 PM
Ahoj,

S radostí Vám sděluji, že jsme zprovoznili novou službu: Dedikované CDN (Content Delivery Network).
Tato služba je založena na naší infrastruktuře, která zahrnuje 20 PoP na celém světě. Cílem této služby je akcelerace výměny dat mezi návštěvníky z celého světa a webhostingem, VPS, PCI, servery, PCC, nebo službami mimo OVH.

Je to k něčemu dobré?
------------------------------------
Na našich stránkách (http://www.ovh.com/fr/cdn/) je malé video, které jsme udělali v Quebecu ohledně načítání stránky s a bez CDN. Výsledek je prostě úžasný.

Proč dedikovaný?
----------------
Jde o dedikovanou (vyhrazenou) službu, protože je v ní zahrnuta IP Anycast, která je vyhrazena pouze Vám. Můžete instalovat a nastavit až 1 000 domén na jedinou službu dedikovaného CDN. Pochopitelně pak můžete CDN přeprodávat či sdílet. Jak potřebujete.

Do služby jsme zahrnuly 1 TB přenesených dat. Tato data můžete spotřebovat jakoukoli rychlostí chcete bez žádného časového omezení.

Služba stojí 250 Kč/měsíc s IP Anycast.

Více informací (zatím jen ve FR):
http://www.ovh.com/fr/cdn/

Máte 10 backendů již zahrnutých v ceně a jestliže budete potřebovat přesměrovat novou doménu na jedenáctou IP hostigové infrastruktury, bude Vás to stát navíc 25 Kč/měsíc. Podobně budete moci nastavit 10 cache/nocache pravidel pro každou doménu. Za další pravidla se bude platit 25 Kč/měsíc.

Manažer v6 se stále vytváří a proto je zatím v Gama fázy. Během 2-3 týdnů doplníme chybějící funkce pro statistiky. Poté bude tento manažer přepnut do verze STABLE.


S přáním hezkého dne,
octave