OVH Community, your new community space.

Dedikované servery 2014: aktualita


Jan Cehák
11-11-2013, 10:23 AM
Zdravím,

Webové stránky SoYouStart.com (servery SYS) budou spuštěny dnes. Nicméně až do dalšího týdne neuvidíte detaily těchto nabídek. Ty budou uvedeny jakmile budeme mít připraven první rack a vše bude připraveno na objednání prvních serverů. Půjde o servery s 32 GB RAM. Co se týče CPU, tak tam budou 4 a 8 jádra. Ultra-výkonné servery za < 1 250 Kč? Ano, to jsou naše servery SYS. Také na tyto servery ziskáte speciální Manažer pro správu navržený přímo pro SYS, který bude nezávyslý na OVH.com a to i co se týče přístupových údajů. Seznam serverů SYS bude dostupný pouze na webových stránkách SYS.

Na OVH.com máme stále ještě trochu práce na dokončení stránek s novými servery. Máme zde mnoho modelů dedikovaných serverů, které rozdělíme do různých řad. Prezentace, která byla na dnešek připravena, mě příliš neuspokojila, takže jsem ji neschválil a nebude zveřejněna. Nasadili jsme všechny síly na to, abychom nové stránky co nejrychleji připravili.
Všechny servery jsou v podstatě VELMI zajímavé, co se týče HW, možností i ceny a ve finále budete schopni najít službu svých snů pomocí několika kliknutí a bez zbytečného procházení více typů serverů. Doufáme, že bude vše připraveno na konci následujícího týdne.

Omlouváme se za stále trvající výpadek, ale v sázce je hodně a nemůžeme se spokojit s něčím, co není dostatečně připravené. Jestliže spustíme náš nový obchodní model, budeme automaticky snižovat ceny každých 6 měsíců, nabízet ultra-výkonný HW a plno možností... musíte to vidět z našeho pohledu - www.ovh.com - a první dojem je až příliš důležitý. Je to tedy velká sázka.

(Poznámka od OVH.CZ: Objednávky na SYS.com a OVH.com budou omezené a zatím bude spuštění sloužit jen k dokončení práce na novém obchodním modelu a doladění webových stránek obou produktů. Z právního důvodu budou pro české zákazníky stránky spuštěny později. Zatím nevíme přesné datum, ale budeme Vás dále informovat)

Věřte, že kvalita služeb, které pro Vás nyní připravujeme, stojí za to čekání.

S pozdravem,

Octave