OVH Community, your new community space.

Garance ceny a dostupnosti


Jan Cehák
12-16-2013, 01:35 PM
Ahoj,

Někteří zákazníci se zabývají otázkou ceny služeb u nás, kterou potřebují znát kvůli svým zákazníkům, nebo finančním institucím. Jakmile přijde řada na plánování, je cena ošemetná, protože řady serverů se často změní. Z naší strany chceme zaručit, že cena, kterou budete účtovat svým zákazníkům, se nezmění a to ani při změně řady serverů.

Abychom toho dosáhli, nastavíme cenu a garance dostupnosti na všech řadách OVH. Je to vlastně velmi jednoduché: v případě, že dojde k vývoji, změně či vylepšení v našich nabídkách, zaručíme Vám, že každý zákazník bude moci vytvořit objednávku na všechny staré modely serverů a to celých 6 měsíců po provedení změny a s omezením maximálního počtu serverů na 5 kusů.

Konkrétní příklad:
Řekněme že svému zákazníkovi pošlete v březnu 2014 rozpočet založený na aktuální dostupnosti serveru, ale v březnu 2014 se změní řada serverů, protože na trh dorazí nový HW. Váš zákazník se k Vám vrátí v květnu, že můžete projekt spustit, ale má ceny serverů z února.

Od teď tedy budete mít 2 možnosti:
- objednat přesně takový server jako byl dostupný v únoru
- objednat server z nové řady
Když se mění řady serverů, vyžaduje to nějaký čas na diskuzi s našimi zákazníky. Někdy jde o překlepy na stránkách či nedorozumění, jindy o HW. Ve zkratce můžeme říci, že nové řady serverů jsou nasazeny v konečné podobě 3 týdny po spuštění nové řady a garance začínají platit od třetího týdne života.

Tato pravidla týkající se záruk budou platit od řady 2014, takže konkrétně budou efektivní od příštího pátku pro všechny servery na stránkách OVH. To znamená, že modely serverů a ceny budou garantovány po celou dobu života řady + 6 měsíců po změně řady.

S pozdravem,

Octave