OVH Community, your new community space.

26.6.09 - ITPoint


Jan Cehák
08-06-2009, 11:11 AM
OVH - evropský poskytovatel webhostingu, zahajuje svoji činnost v České republice

Při příležitosti uvedení společnosti na český trh jí 100 betatesterů, kteří vlastní server řady Kimsufi L, umožní lépe porozumět specifickým stránkám této země. Cílem společnosti je přesně vymezit nabídku české pobočky a zajistit stejně kvalitní služby.

Na evropském trhu si společnost OHV již vybudovala silné zázemí, v zemi svého vzniku je dokonce největším poskytovatelem webhostingu a v nejbližší době by ráda rozšířila své služby na celosvětový trh. V současné době investuje společnost OVH v České republice a začala tím, že v Praze zřídila sídlo pro svůj místní tým.

Webhostingová společnost nabízí českým klientům následující služby :

* registraci doménového jména s koncovkou .cz či jiné přípony
* webhosting a dedikované servery

Součástí nabídky společnosti OVH jsou zcela nově také telefonní služby, jejichž provoz byl ve Francii zahájen v březnu 2009.

Společnost OVH by ráda k příležitosti svého uvedení na český trh nabídla 100 betatesterům umístění dedikovaného serveru zdarma.

Kimsufi je server, který stačí na pokrytí nezbytných potřeb na internetu a který představuje tu nejvyšší kvalitu i nejnovější technologii. Řada Kimsufi je ideálním řešením pro zahájení činnosti na internetu. Zároveň samozřejmě respektuje přání zákazníků a díky široké paletě nabízených provozních systémů jim umožňuje využít velkého množství služeb.

Díky této iniciativě bude společnost OVH schopna poskytovat služby vyhovující potřebám svých budoucích zákazníků a plnit jejich přání.

OVH založil roku 1999 Octave Klaba coby francouzskou nezávislou společnost se sídlem v Roubaix. Nyní je největším poskytovatelem webhostingu ve Francii a druhým největším na evropském trhu (zdroj Netcraft). Čím je tak výjimečná ? Nepochybně poměrem kvalita - cena, který na trhu nemá obdoby a činí ze společnosti OVH nepostradatelného pomocníka pro všechny uživatele internetu.

Silnou stránkou OVH je také technologie. Za zmínku stojí například vynikající systém chlazení serverů, společnost navíc vždy kladla velký důraz na životní prostředí. OVH poskytuje mimo jiné hosting i několika rádiovým stanicím a nejrozsáhlejším sítím herních serverů. Nedávno zamířila dokonce do oblasti poskytování telefonních služeb.

Na světovém trhu si již společnost OVH získala pevné místo, nyní hodlá využít své know-how také v Evropě a v dalších regionech. Desítky již existujících poboček a dalších, jejichž otevření se připravuje, mluví za své.

Odkaz:
http://www.itpoint.cz/zprava-itpoint...3&ico=49645943