We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Wine, uTorrent - bug limitující rychlost

quick
08-11-2009, 07:42 PM
Citace Původně publikováno Blesule
Narazil jsem na problém, kdy při odesílání je třeba limitovat rychlost na cca 1.5MB/s na uživatele. Peer je při vyšší rychlosti po dvou vteřinách odpojen. Jelikož po dohledání lidí se stejným problémem jsem zjistil, že jsou k mému překvapení rovněž u OVH (viz http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=41904 ) Problém se zdá být tedy přímo spjat s OVH, Wine a uTorrentem.

Odpojováni jsou rovněž i uživatele OVH, čili i při odesílání mezi OVH - OVH musím rychlost limitovat na cca 1.5MB/s. Ale možná je to jen souhra náhod, že jsme všichni tři s tímto problémem u OVH
Apropo kámo to není bug, to jsou pomalí ostatní členové, víš oni mají pomalé linky, běžná PC, ty máš rychlou gigabitovou linku, ty máš SERVER, ten obsluhuje stovky takových domácích PC, víš ...

quick
08-11-2009, 07:34 PM
Citace Původně publikováno Lkj
ale ved on to pouziva na zdielanie linux distribucii , urcite
Řekl bych že ne, myslíte že člověk používající utorrent ve wine bude sdílet linux ?
Kdyby jen věděl že v manažeru se dá OS změnit, kdyby jen věděl že může použít i Windows ...
Také by mě zajímalo kolik lidí z té stovky server opravdu nějak testuje a pomáhá v jeho vyladění ...
A koukněte jak je autor vlákna (aktivní) tady na fóru.
Setkal jsem se totiž s lidmi kteří údajně měly zájem o testování a nedostala se na ně řada ...

Lkj
08-11-2009, 06:48 PM
ale ved on to pouziva na zdielanie linux distribucii , urcite

Jan Cehák
08-11-2009, 11:12 AM
Citace Původně publikováno Blesule
Narazil jsem na problém, kdy při odesílání je třeba limitovat rychlost na cca 1.5MB/s na uživatele. Peer je při vyšší rychlosti po dvou vteřinách odpojen. Jelikož po dohledání lidí se stejným problémem jsem zjistil, že jsou k mému překvapení rovněž u OVH (viz http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=41904 ) Problém se zdá být tedy přímo spjat s OVH, Wine a uTorrentem.

Odpojováni jsou rovněž i uživatele OVH, čili i při odesílání mezi OVH - OVH musím rychlost limitovat na cca 1.5MB/s. Ale možná je to jen souhra náhod, že jsme všichni tři s tímto problémem u OVH
Byl jsem ujištěn, že OVH žádné limity na své síti nemá, ale mnoho jiných sítí ano. Problém by tedy neměl být na naší straně.

Pozn.: Neupozorňujte na to, že máte na serverech torrenty a podobné aplikace, které slouží v 99 % ke sdílení a stahování ilegálního software (ve Vašem případě to tak jistě není). Když si přečtete smlouvu, se kterou jste museli při objednávce serveru souhlasit, zjistíte, že i tohoto se smlouva týká.
Postihem za ilegální obsah na serveru je odebrání serveru (bez jakékoli náhrady).

Blesule
08-11-2009, 06:40 AM