OVH Community, your new community space.

Wine, uTorrent - bug limitujÃ*cÃ* rychlost


quick
08-11-2009, 07:42 PM
Narazil jsem na problém, kdy při odesÃ*lánÃ* je třeba limitovat rychlost na cca 1.5MB/s na uživatele. Peer je při vyÅ¡Å¡Ã* rychlosti po dvou vteřinách odpojen. Jelikož po dohledánÃ* lidÃ* se stejným problémem jsem zjistil, že jsou k mému překvapenÃ* rovněž u OVH (viz http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=41904 ) Problém se zdá být tedy přÃ*mo spjat s OVH, Wine a uTorrentem.

Odpojováni jsou rovněž i uživatele OVH, čili i při odesÃ*lánÃ* mezi OVH - OVH musÃ*m rychlost limitovat na cca 1.5MB/s. Ale možná je to jen souhra náhod, že jsme vÅ¡ichni tři s tÃ*mto problémem u OVH
Apropo kámo to nenÃ* bug, to jsou pomalÃ* ostatnÃ* členové, vÃ*Å¡ oni majÃ* pomalé linky, běžná PC, ty máš rychlou gigabitovou linku, ty máš SERVER, ten obsluhuje stovky takových domácÃ*ch PC, vÃ*Å¡ ...

quick
08-11-2009, 07:34 PM
ale ved on to pouziva na zdielanie linux distribucii , urcite
Řekl bych že ne, myslÃ*te že člověk použÃ*vajÃ*cÃ* utorrent ve wine bude sdÃ*let linux ?
Kdyby jen věděl že v manažeru se dá OS změnit, kdyby jen věděl že může použÃ*t i Windows ...
Také by mě zajÃ*malo kolik lidÃ* z té stovky server opravdu nějak testuje a pomáhá v jeho vyladěnÃ* ...
A koukněte jak je autor vlákna (aktivnÃ*) tady na fóru.
Setkal jsem se totiž s lidmi kteřÃ* údajně měly zájem o testovánÃ* a nedostala se na ně řada ...

Lkj
08-11-2009, 06:48 PM
ale ved on to pouziva na zdielanie linux distribucii , urcite

Jan Cehák
08-11-2009, 11:12 AM
Narazil jsem na problém, kdy při odesÃ*lánÃ* je třeba limitovat rychlost na cca 1.5MB/s na uživatele. Peer je při vyššÃ* rychlosti po dvou vteřinách odpojen. Jelikož po dohledánÃ* lidÃ* se stejným problémem jsem zjistil, že jsou k mému překvapenÃ* rovněž u OVH (viz http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=41904 ) Problém se zdá být tedy přÃ*mo spjat s OVH, Wine a uTorrentem.

Odpojováni jsou rovněž i uživatele OVH, čili i při odesÃ*lánÃ* mezi OVH - OVH musÃ*m rychlost limitovat na cca 1.5MB/s. Ale možná je to jen souhra náhod, že jsme všichni tři s tÃ*mto problémem u OVH
Byl jsem ujištěn, že OVH žÃ¡dné limity na své sÃ*ti nemá, ale mnoho jiných sÃ*tÃ* ano. Problém by tedy neměl být na našÃ* straně.

Pozn.: Neupozorňujte na to, že máte na serverech torrenty a podobné aplikace, které sloužÃ* v 99 % ke sdÃ*lenÃ* a stahovánÃ* ilegálnÃ*ho software (ve Vašem přÃ*padě to tak jistě nenÃ*). Když si přečtete smlouvu, se kterou jste museli při objednávce serveru souhlasit, zjistÃ*te, že i tohoto se smlouva týká.
Postihem za ilegálnÃ* obsah na serveru je odebránÃ* serveru (bez jakékoli náhrady).

Blesule
08-11-2009, 06:40 AM
Narazil jsem na problém, kdy při odesÃ*lánÃ* je třeba limitovat rychlost na cca 1.5MB/s na uživatele. Peer je při vyššÃ* rychlosti po dvou vteřinách odpojen. Jelikož po dohledánÃ* lidÃ* se stejným problémem jsem zjistil, že jsou k mému překvapenÃ* rovněž u OVH (viz http://forum.utorrent.com/viewtopic.php?id=41904 ) Problém se zdá být tedy přÃ*mo spjat s OVH, Wine a uTorrentem.

Odpojováni jsou rovněž i uživatele OVH, čili i při odesÃ*lánÃ* mezi OVH - OVH musÃ*m rychlost limitovat na cca 1.5MB/s. Ale možná je to jen souhra náhod, že jsme všichni tři s tÃ*mto problémem u OVH