OVH Community, your new community space.

10 let OVH

Kumar
11-03-2009, 09:36 AM
Vsetko najlepsie k vyrociu

oles@ovh.net
11-02-2009, 11:02 PM
Dobrý večer,

jak si tak pročítám vaše reakce (jak veřejné, tak soukromé), nemohu než vám poděkovat za upřímnost a důvěru, kterou v nás vkládáte. Je vážně dojemné vidět vzkazy typu "jsem zákazníkem již 8 let", "jsem u nich 9 let" nebo "znám už z doby před 11 lety" - vidět, že důvěra je jako nit, která spojuje zákazníky s OVH.

Když se bavíme o OVH, můžeme se bavit o číslech, ale je něco, co stojí za řeč, raději bych to nazýval "krabicí s lidským rozměrem". Jde o něco, s čím náš dream team pracuje každý den, 24/7 po celý rok, aby vytvořil to, o čem je řeč. Stejně tak, zvážíme-li, že OVH dnes zaměstnává více než 200 lidí, snažíme se udržovat mezilidské vztahy uvnitř celého týmu, jak ve Francii, tak v evropských pobočkách, protože úspěch OVH je úspěchem týmu, který - ač velký - jde jedním směrem a jedním tempem. Je to radost, vést takový tým, který vykazuje den ode dne rostoucí sebedůvěru, a hlavně, když vše prodiskutujeme a já musím rozhodnout, vím, že všichni to rozhodnutí chápou a souhlasí s ním a jsou připraveni pokračovat v našem úsilí.

Důvěra opravdu vede projektové kroky OVH.

Jménem celého týmu vám děkuji za těchto společných 10 let (já říkám, že to není deset let práce, ale třicet let zkušeností). Doufám, že nastávající léta udrží a posílí tento svazek důvěry ve virtuálním světě, který chce být čistě funkční, bez emocí.

S pozdravem

Octave

oles@ovh.net
11-02-2009, 06:44 PM
Dobrý den,

Jen pro informaci - OVH slaví 10 let od svého založení.

S pozdravem

Octave