We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Problém se serverem a podporou

Jan Cehák
12-08-2009, 04:55 PM
Takže se nám na podporu dostal konkrétní dotaz, takže s e-maily žádný problém není.

A nemožnost správy serveru je zapříčiněna tím, že se uživatel přihlašoval pod špatným NIC-Handle.

Takže naštěstí žádný velký problém

Jan Cehák
12-04-2009, 11:58 AM
Citace Původně publikováno Alfi
Aha, děkuji za upozornění, email podpora@ovh.cz jsem nepostřehl, používal jsem jen hlášení ticketů v manageru, zkusím svůj problém popsat ještě jednou a zřetelněji a odeslat na email. Díky
Zatím nám od vás žádný e-mail nedorazil.

Alfi
12-03-2009, 04:16 PM
Aha, děkuji za upozornění, email podpora@ovh.cz jsem nepostřehl, používal jsem jen hlášení ticketů v manageru, zkusím svůj problém popsat ještě jednou a zřetelněji a odeslat na email. Díky

Jan Cehák
12-03-2009, 11:13 AM
Dobrý den,

Na českou podporu, kterou máme uvedenou na stránkách (podpora@ovh.cz) nám žádný podobný problém nepřišel.
Telefon nám funguje, zákazníci běžně volají po celý den: +420 246 030 899

Nevím tedy kde je problém. Zkuste nám ještě zavolat či napsat.

Konkrétně k tomuto problému:
Bohužel bez vašeho identifikátoru nedokážu problém řešit, takže je zapotřebí, aby jste se s námi zkontaktoval.

Alfi
12-01-2009, 10:52 PM
Dobrý den,

na serveru se mi před delší dobou vyskytl relativně zásádní problém k jeho správnému fungování. Snažil jsem se kontaktovat podporu vždy jsem jasně definoval problém, dokonce přidal screeny ale nikdy mi nebylo vyhověno a nedovolal jsem se pomoci. Ještě jedna věc mi vadila, a to, že jsem napsal svůj problém česky a bylo mi odpovězeno anglicky popřípadě francouzsky, což mi příjde jako velká blbost, já sice ovládám angličtinu a mírně i francoužštinu, ale npříjde mi to adekvátní. Teď ku problému, rád bych byl kdyby mi někdo tady pomohl.

Můj problém je takový, mám server, ale v manageru je kompletně zablokovaná jeho správa, všechny buttony jsou šedivé a je u nich napsáno, že tato služba není aktivována nebo přístupné (nebo něco v tom smyslu)..

Screeny:

Snad jsem svůj problém popsal zřetelně a z vaší strany dojde k nápravě, nechci nikoho urazit, ale čekal jsem trošku větší profesionalitu.

Předem děkuji za pomoc.

Alfi