OVH Community, your new community space.

miniCloud beta H-48


oles@ovh.net
01-19-2010, 04:36 PM
Ahoj,

Právě jsme se dozvěděli, že náš požadavek o přidělení RIPE o 15 (178.32.0.0/15) na 131,000 IP adresy byl přijat. Čas routerů pro těchto /15 je upraven a připraven na Manažer. S bete testy začneme ve čtvrtek odpoledne.

Beta testování bude zcela zdarma.

Rezervováno našimi zákazníky.

Co chceme testovat?
---------------------------------
Chceme znát váši "pregmatickou" odezvu na funkčnost VM s těmito zdroji během jednoho týdne. Což znamená, že po dobu 1 týdne budete mít přístup k VM s Debian 1/4 core, 256MB RAM a 5GB diskového prostoru. Po jednom týdnu bude testování kompletní a VM bude připravena. Ostatní lidé mohou začít testovat 2. týden.

Hledáme 500 beta testerů pro každý týden.

Jestliže zde bude více jak 500 beta testerů v prvním týdnu, testeři, kteří netestovali VM během prvního týdnu budou další, komu dodáme VM a budou je moci otestovat během 2. týdne. Poté 3. týden, atd. dokud přesně nezjistíme myšlenku, kam se bude "miniCloud" ubírat.

Vytvoření objednávky je velice jednoduché: budete schopni si vytvořit 1 objednávku na 1 VM. Objednávka je zdarma. VM vám bude dodána během 15 minut a poté vám již bude umožněno týdenní testování (port 25 je blokován v základu, scany jsou automaticky detekovány a VM je uzavřena). Po jednom týdnu bude test kompletní a VM smazána. Pochopitelně vám bude umožněno, objednat si znovu VM na testování pro další týden.

Poté začneme nabízet "miniCloud" a začne se (stejným principem) s beta testování "coreCloud". To samé pak i pro "myCloud".

S pozdravem,
Octave