OVH Community, your new community space.

Virtuální rack


oles@ovh.net
01-19-2010, 05:20 PM
Dobrý den,

Již 3 týdny nabízíme službu virtuální rack. Tato služba se zakládá na síti L2, kterou jsme právě vytvořili v našich datacentrech o kapacitě 600 Gb/s switche.
Chtěli jsme Vám nabídnou služby s garantovanou přenosovou rychlostí a s toleračním systémem poruch na úrovni switchování.
Nyní používáme řadu switch Nexus od Cisco, která nám umožňuje zajistit redondanci L2 přes (virtual port channel na dvou fyzicky odlišných vybaveních).
Tato síť se bude vyvíjet a skončí s kapacitou o 2 Tb/s switche (!!) ve čtyřech datacentrech, které chceme řídit tady v Roubaix ke konci roku 2010.

Změnili jsme business model nabídky, kterou jsme umístili k 1000 serverům do virtuálního racku abychom vše zjednodušili a ukázali Vám její limity. Je konec všem problémům s elektrickým výkonem a klimatizací v racích. S virtuálním rackem přidáte do jedné hodiny nový server do racku na Vaší síti.

Přes službu "chtix" můžeme transportovat síť L2 do jednoho z 20ti bodů umístěných v naší evropské síti a připojit ji na Váš routeur. Tímto způsobem zajistíte routování Vaší AS/IP jak to již děláte dnes a máte servery ve virtuálním racku u OVH jednoduše s transparencí pro konečného zákazníka.

Za několik dní budete moci přidat na routování na Vašem VRacku u OVH, přidat kartu load balancing a taky firewall k celému racku.


Více informací:
http://www.ovh.cz/polozky/virtualni_rack.xml

S pozdravem
octave