OVH Community, your new community space.

PayPal, PaySec, eWallet, Seznam Penezenka, GOpay, PayPay


lubos
08-09-2013, 08:43 AM
Zatím není jak. Vyjednáváme o výjimce, případně o zprovoznění CC plateb.

Liquid
08-08-2013, 05:43 PM
Tak koukám, že tento problém se táhne už pěkně dlouho. Ve světle nových informací, kdy za Kimsufi servery bude možné platit pouze kartou, přicházíme o část nabídky OVH.

Rád bych si nějaké kimsufi servery objednal, jak?

Gavarilo
07-19-2013, 09:51 PM
No, osobně mne dohnala situace ke změně poskytovatele dedicated serverů.

Jak jsem tu možná psal dříve, klienti mi platí v průběhu měsíce a když se to ještě spojí s cestou čr/zahraničí, které musím absolvovat každý týden několikrát, tak je to konečná. Na poslední chvíli chvátat do banky a riskovat odstavení.

lubos
05-13-2013, 09:47 AM
Dobrý den,

žádnou zásadní novinku v této věci bohužel nemohu nabídnout. Snad jen, že se u nás v poslední době začalo mluvit o Pay Palu. Nic konkrétnějšího zatím nemáme, přesto nás to trápí stejně, jako Vás.


L.

quakerox
05-09-2013, 09:04 AM
Stale chceme platbu pres paypal/kreditkou. Cimdaltim castejc se mi stava ze, platim z jistejch duvodu na posledni chvili.

A prestante se mne presvedcit, ze si mam zaplatit servery na 10 let dopredu, nebo je prodluzovat mesice dopredu, to delat nechci a nebudu. Reseni cely situace je nazacatku tohohle prispevku (moznost okamzity platby).

Gavarilo
06-27-2012, 02:14 PM
To ano, vše je otázka peněz a ty bohužel od klientů dostávám průběžně. Takže dopředu platit není možné. Emaily, nevím zda jdou nastavit ale uvítal bych to. Protože pomalu je začínám s pěti servery přehlížet protože dorazí co chvíle

Jan Cehák
06-27-2012, 11:21 AM
Citace Původně publikováno Gavarilo
Předem díky za aktivaci účtu. Můj první příspěvek poputuje sem. Jak to vypadá? Protože vesměs jsem nalepený v administraci jen kvůli tomu, abych neprošvihl datum splatnosti. Už jednou to bylo po cestě do zahraničí tak tak, že jsem musel chvátat do banky (a že ji zrovna nemáme za rohem ).
Abyste měl přehled o brzké expiraci svých služeb, tak Vám OVH posílá upozorňovací e-maily. Stačí tedy kontrolovat je.
V případě, že se chystáte někam do zahraničí, můžete si server prodloužit i na delší časové období.

Jan Cehák
06-27-2012, 11:18 AM
V současnosti se dá za naše služby platit stále jen složenkou či bankovním převodem.

Potřebujete-li platit za své služby okamžitě, můžete si u nás zřídit věrnostní program (jeho aktivaci doporučuji všem, protože se tam za každou platbu načítají body v hodnotě 1% z dotyčné platby) a platit body. Platba v tomto případě je okamžitá. To v praxi znamená, že si vytvoříte objednávku a ve spodní části jen kliknete na tlačítko "Zaplatit body" a na objednávce se začne ihned pracovat. Odpadá tu dokonce i manuální schvalování jako v případě bankovních převodů.

Na dalších možnostech plateb za naše služby se pracuje, ale kdy budou zprovozněny zatím nevíme. V plánu je určitě PayPal a platba kartou.

Gavarilo
06-21-2012, 09:56 AM
Předem díky za aktivaci účtu. Můj první příspěvek poputuje sem. Jak to vypadá? Protože vesměs jsem nalepený v administraci jen kvůli tomu, abych neprošvihl datum splatnosti. Už jednou to bylo po cestě do zahraničí tak tak, že jsem musel chvátat do banky (a že ji zrovna nemáme za rohem ).

Jan Cehák
09-12-2011, 09:55 AM
Urgujeme co jen síly stačí

Vojtaov
09-10-2011, 01:18 PM
Čím dřív to bude, tím lépe. Pokud ale dobře vím, tak zařízení Paypalu trvá pár minut a banka Vám kreditku dá za měsíc. Je třeba ty chlapy tam v tý Francii trochu urgovat pánové...

lubos
07-21-2011, 03:25 PM
Citace Původně publikováno quakerox
Muzu se zeptat jak to vypada s moznosti platby kartou?

Od zari 2009 o ni neni zadny info; ze by snad dalsi kauza ve stylu ovh.sk ? ;o)
Dobrý den, na platbě kartou se pracovalo, ale pak dostalo přednost otevření poboček v Tunisku, Maroku a Senegalu.

Prozatím je platba kartou ve stavu "on hold". Předpokládám, že se platební brána zprovozní současně s otevřením slovenské pobočky, což bude... bude. Snad do konce roku, bližší údaje nemáme, záleží na francouzské centrále.

Na fóru je k tomu speciální vlákno, kam napíšu hned, jak budeme něco vědět.

quakerox
07-15-2011, 12:31 AM
Muzu se zeptat jak to vypada s moznosti platby kartou?

Od zari 2009 o ni neni zadny info; ze by snad dalsi kauza ve stylu ovh.sk ? ;o)

grubi
10-09-2009, 02:03 PM
Citace Původně publikováno lubos
O něco výše píšu, že "anomálie řešíme individuálně na podpora@ovh.cz". Pokud se neozvete, nemůžeme nic řešit, že.
mail poslany,esteze ste sa ozvali,dakujem

lubos
10-08-2009, 05:14 PM
Citace Původně publikováno grubi
tak si idem objednat server od resellera,bum a koniec a s ovh.cz
klasika,co viacej si mysliet,no neva,ovh.com zarobi 500eur a nie ovh.cz
ovh spravilo velku chybu ze to nepotiahli aj na slovensko,poznam kopec ludi zo slovenska,ktory objednavaju doteraz cez resellerov ovhcka
prajem pekny den tym ktory ho este nemaju pokazeny
O něco výše píšu, že "anomálie řešíme individuálně na podpora@ovh.cz". Pokud se neozvete, nemůžeme nic řešit, že.

Azo
10-08-2009, 10:04 AM
Slovensko ma polovicu obyvatelov oproti CR, online business je rozvinuty mozno tak do 1/4 Takze nejak skoro to tam nevidim. Ale urcite by som uvital platbu v eurach namiesto CZK.

grubi
10-07-2009, 06:32 PM
Citace Původně publikováno Limoto
AFAIK OVH v nejbližší době na Slovensko půjde..
najblizsiu dobu ratam tak rok,ako to bolo s cechmi

Limoto
10-07-2009, 06:12 PM
Citace Původně publikováno grubi
tak si idem objednat server od resellera,bum a koniec a s ovh.cz
klasika,co viacej si mysliet,no neva,ovh.com zarobi 500eur a nie ovh.cz
ovh spravilo velku chybu ze to nepotiahli aj na slovensko,poznam kopec ludi zo slovenska,ktory objednavaju doteraz cez resellerov ovhcka
prajem pekny den tym ktory ho este nemaju pokazeny
AFAIK OVH v nejbližší době na Slovensko půjde..

grubi
10-07-2009, 05:21 PM
tak si idem objednat server od resellera,bum a koniec a s ovh.cz
klasika,co viacej si mysliet,no neva,ovh.com zarobi 500eur a nie ovh.cz
ovh spravilo velku chybu ze to nepotiahli aj na slovensko,poznam kopec ludi zo slovenska,ktory objednavaju doteraz cez resellerov ovhcka
prajem pekny den tym ktory ho este nemaju pokazeny

lubos
10-07-2009, 05:12 PM
Citace Původně publikováno grubi
viem platbu zaplatit aj zo slovenskej banky?
Jelikož je toto dost důležité téma a já jsem se dopustil hrubé dezinformace , posílám ještě jeden post.

Vezměte prosím všichni na vědomí toto:
1) oficiálně přijímáme platby pouze z bank na území CZ
2) anomálie řešíme individuálně na podpora@ovh.cz

lubos
10-07-2009, 05:09 PM
Citace Původně publikováno grubi
no ako pozeram,tak to bude riadny problem
tak paypal by bol najjednoduchsi,takto si ten server asi nikdy neobjednam,vyplnat zahranicnu platbu,neviete spravit navod pre nie tuzemske platby?
Mno, obávám se, že jsem vás částečně mystifikoval...

Pojďme se dohodnout takto: oficiálně přijímáme platby pouze z CZ bank.


Případné anomálie řešíme individuálně na podpora@ovh.cz

grubi
10-07-2009, 04:51 PM
no ako pozeram,tak to bude riadny problem
tak paypal by bol najjednoduchsi,takto si ten server asi nikdy neobjednam,vyplnat zahranicnu platbu,neviete spravit navod pre nie tuzemske platby?

grubi
10-07-2009, 04:23 PM
isla somsi objednavat novy server,kedze pracujem a studujem v brne,a mam platobnu kartu iba slovensku,tak ako pozeram pri poslednom kroku pri platbe bankovou kartou

Informace:
Bankovní převod je možný pouze z bank sídlících v ČR.
Postup:
1 – Zadejte prosím do poznámky při platbě následující údaje: Číslo objednávky jako variabilní symbol "ORDER: XXXXX".
2 – Přesná částka k převodu : XXXXX Kč
3 – Po obdržení Vaší platby na konto společnosti aktivujeme Vaši službu (uhrazená částka musí přesně odpovídat objednávce).
4 – Naše bankovní údaje:
Bankovní ústav: Raiffeisen Bank
Číslo účtu OVH.CZ: 4079274028
Kód banky: 5500
Variabilní symbol: číslo Vaší objednávky
IBAN: CZ8555000000004079274028
Pozor! Nezapomeňte vyplnit do pole "variabilní symbol" číslo Vaší objednávky. Bez vyplněného variabilního symbolu nebude Vaše platba potvrzena. Následné hledání informací o plátci bývá zdlouhavé a může mít za následek zpoždění potvrzení platby a prodlevu v obnovení Vaší služby.
Pozor! Platba převodem trvá obvykle 1-3 dny.

lubos
10-07-2009, 03:40 PM
Citace Původně publikováno grubi
Informace:
Bankovní převod je možný pouze z bank sídlících v ČR.

co si mam o tom mysliet?
Ha! Kde jste to našla?

grubi
10-07-2009, 01:21 PM
Citace Původně publikováno lubos
jj, u převodu z účtu je nám jedno odkud peníze přijdou. Pokud je tam správný variabilní symbol, abychom to mohli spárovat, tak nám můžete peníze poslat třeba z Aljašky
Informace:
Bankovní převod je možný pouze z bank sídlících v ČR.

co si mam o tom mysliet?

lubos
10-07-2009, 08:39 AM
Citace Původně publikováno grubi
viem platbu zaplatit aj zo slovenskej banky?
jj, u převodu z účtu je nám jedno odkud peníze přijdou. Pokud je tam správný variabilní symbol, abychom to mohli spárovat, tak nám můžete peníze poslat třeba z Aljašky

grubi
10-07-2009, 12:16 AM
viem platbu zaplatit aj zo slovenskej banky?

Jan Cehák
09-24-2009, 12:22 PM
Na platbě kartou pracujeme. Hned jak bude tato možnost dostupná, oznámíme to a pochopitelně i zpřístupníme všem našim klientům.
Víme, že je pro mnoho zákazníků platba kartou lepším řešením, nežli platba bankovním převodem.

karel
09-24-2009, 11:31 AM
Citace Původně publikováno Jan Cehák
Za domény pochopitelně převodem platit jde. Proč si myslíte že tato možnost nejde?
Protože:
  1. U domén je riziko, že ji koupí někdo jiný, pokud budu čekat na převod (když objednám a zadám převod ve čtvrtek večer, platba dorazí klidně v úterý, ve středu - za 5-6 dnů). Většina registrátorů umí platbu kartou online, kdy je doména zaregistrována do 10 minut.
  2. S doménou chci obvykle pracovat (minimálně pustit emaily), je nesmysl čekat na převod.


Ne, nemám problém najít číslo účtu nebo si zadat platbu v internetovém bankovnictví, jen mi přijde karta rychlejší (a pohodlnější, člověk se nemusí otravovat se spoustou hesel ). Chápu, že za platbu kartou jsou určité poplatky, ale OVH v tomhle směru nebude mít tak špatné podmínky vzhledem k počtu plateb.

Jan Cehák
09-23-2009, 08:39 AM
Na platbě kartou se pracuje.

Možnost platby přes PayPal v dohledné době nebude (rozhodnutí vedení společnosti).

Za domény pochopitelně převodem platit jde. Proč si myslíte že tato možnost nejde?

Pozn: Kdykoli si u nás cokoli objednáte, či si u nás prodloužíte nějakou službu, tak vám náš systém vygeneruje fakturu, kde jsou všechny potřebné údaje pro platbu převodem zadány.

Jestliže máte problémy s platbou, není nic jednodušího, nežli nám zavolat na podporu: 246 030 899

karel
09-22-2009, 05:46 PM
Citace Původně publikováno Jan Cehák
Na nových způsobech platby se pracuje.

Děkujeme za připomínku.
Kdy budou nové způsoby platby (karta / PayPal) hotové? Domény se nedají platit převodem .

Jan Cehák
07-07-2009, 09:26 AM
Na nových způsobech platby se pracuje.

Děkujeme za připomínku.

michal
07-05-2009, 06:23 PM
Ještě jste zapomněl na mPeníze.

LudekMarek
07-05-2009, 10:28 AM
Vážení obchodní přátelé,

jediné co opravdu OVH zásadně chybí, jsou další způsoby platby. Většina providerů, které jsem v minulosti zkoušel (zejména zahraniční), umožňují zaplatit minimálně přes PayPal. Nedokážu pochopit, jak taková velká firma jako OVH toto neumožňuje. Berte to vážně, někteří kvůli tomu s Vámi nechtějí obchodovat.

Některé další alternativy používané u nás:
https://www.paysec.cz/
https://www.paypay.com/
https://www.gopay.cz/
https://penezenka.seznam.cz/