OVH Community, your new community space.

OVH a nové státy USA CA BR RU MA TN ...


grubi
01-30-2010, 10:05 AM
a SVK stale nic,klasika

oles@ovh.net
01-26-2010, 06:58 PM
Dobrý den,

V roce 2009 jsme otevřeli několik nových poboček. Bylo to velice rychlé. Tento rok se budeme snažit zasvětit tyto nové pobočky do světa OVH. Snažíme se co nejvíce naslouchat Vašim feedbackům a hlavně následně zahrnout vaše nápady do našich projektů. Tato práce bude někou dobu trvat, protože jsme se rozrostli velice rychle. Z roku 2009 nám zbývá: MA, TN a SN.

Zatím bychom rádi zůstali co nejvíce aktivní co se týče našeho mezinárodního růstu. Ke konci roku 2010 nebo začátkem 2011 plánujeme založení dalších poboček jako je RU, BR a USA.

Změníme naše vnitřní postupy abychom manuálně "ověřili" několik klientů z těchto zemí a s jejich pomocí připravili tyto trhy. Bude třeba také postavit nová datacentra v blízkosti těchto zákazníků, ale to už je jiná část problému.
Myslíme si, že do dvou týdnů budeme schopni nabídnout manuální "prověřovací" službu všech klientů, kteří si zatím u nás nemohou nic objednat. Jakmile klient bude uznán za prověřeného bude moci objednávat. Tyto klienty přiřadíme k našim pobočkám. Například IE/UK k USA/CA, LT k RU,PT k BR a ES k AR.

S pozdravem
Octave