OVH Community, your new community space.

3D výpočty


oles@ovh.net
01-26-2010, 10:22 PM
Ahoj,

Možná je to díky filmu Avatar od Jamese Camerona, nebo je to díky 3D televizím, které budou brzy v našich obývácích, ale dostáváme čím dál tím více otázek na výpočetní infrastruktury pro propočítávání 3D grafiky. V každém případě na tom pracujeme a je zde několik projektů, které jsou v současnosti ve fázi přípravy. Takže i když OVH příliš nekomunikuje o svých budoucích serverech, které se v datacentru připravují, zjistili jsme poptávku po těchto a pracujeme na ní.
Proto si nyní myslíme, že připravíme "superpočítač", který by nabídl výpočetní výkon srovnatelný s 4000 jádry, 8 TB RAM a spoustou dočasného uložiště.
Tyto "superpočítače" bychom pronajímali na týden či měsíc s volitelným prostředím (Linux / Windows) a s VPN zabezpečeným připojením k ostatním výpočetním zařízením, kde by se prováděli výpočty ještě nepropočítaných obrázků.

Ještě nám stále chybí určité informace o tom, co vše k vytvoření této nabídky potřebujem, abychom byli schopni vytvořit řešení "na klíč".
... jsme součástí Autodesk Maya MentalRay, Isilon, Exanet, aspera nebo jiné technologie? Jestliže potřebujete tento druh infrastruktury, nebo víte o lidech, kteří by o to měli zájem, řekněte jim prosím, že Roubaix Valley hledá beta testery pro vývoj takovýchto služeb za dobrou cenu a s obrovským výpočetním výkonem. Stačí poté zaslat zprávu na kontakt: oles@ovh.net

Předem děkuji

S pozdravem,
Octave