OVH Community, your new community space.

Poměr TB transit / peering


Jan Cehák
02-02-2010, 04:36 PM
No, doufám že to má šéf vymyšlené

Čas ukáže co a jak se stane.

Azo
01-28-2010, 12:35 PM
Tak to musel vymysliet naozaj nejaky clovek pri zmysloch. Jedina vyhoda OVH oproti inym dedikovanym serverom je lacny bandwidth. Rozhodne to nie je podpora ani zabugovany manazer
Teraz ked niekto bude potrebovat pridat dalsich 10 TB, tak si proste zobere dalsi server a vyjde ho to lacnejsie ako kupovat 10 TB k tomu sucasnemu. Takze gl so statistikami, ale prerobite na tom este viac

oles@ovh.net
01-27-2010, 03:44 PM
Ahoj,

U každého dedikovaného serveru máte limit TB za měsíc.

Dívali jsme se na poměr spotřeby transit / peering u 200 náhodných zákazníků - i u těch, kteří svůj měsíční limit spotřebují i u těch, kteří ho nespotřebují.

Chtěli jsme se dozvědět: Všichni naši zákazníci, kteří nespotřebovávají celý limit TB za měsíc mají transit / peering vyvážený, ale ti, kteří limit překračují a dokupují TB tento poměr vyvážený nemají. Zkráceně: nový zákazníci, kteří přicházejí k OVH těží z nabídky levného přenosu TB a nerespektují naše prirozené poměry a ceny služeb a konzumují nejvíce našeho transitu. Takže OVH prodává TB transitu se ztrátou.

Proto musíme vyrovnat cenu za TB. 1. února půjde cena za 1 TB na 372,50 Kč bez DPH a doufáme, že se ke konci měsíce poměr transit / traffic navrátí zpět kde byl.

S pozdravem,
Octave