OVH Community, your new community space.

Re: Cloud: pokračování pozastaveno


oles@ovh.net
05-31-2010, 06:44 PM
Ahoj,

Jsme hrdí na to, že Vám nyní můžeme oznámit první krok v Cloude Computing u OVH:

miniCloud alias mC

Služba je jednoduchá na použití a rychlá při dodání. Pomocí několika kliknutí za méně jak 1 minutu můžete používat Cloude. O několik kliknutí později můžete Cloude vylepšit. Proč? Aby pro vás byl co možná nejvhodnějším řešením. V Cloude je již započítána myšlenka na upgrade i downgrade. Dokonce můžeme říci, že je to skoro plýtvání... Spustíme 100 nebo 1000 Cloude během několika vteřin a po 2 hodinách jich 999 smažeme. ... žádné závazky, žádné instalační poplatky.

Platíte fixní cenu za zdroje, které používáte. Není zde poplatek za užívání. Cena je předvídatelná a zobrazí se vám v Manažeru po dnech, měsících a také zrovna současná. Přesunete si infrastrukturu a můžete se dívat, kolik vás to stojí každou hodinu. Změny můžete provádět kolikrát chcete a kdykoli vás to jen napadne. To je Cloude Computing.

Prezentace této služby je extrémně jednoduchá. Souhlasíme s kritikou říkající: nedodáváte nám dostatek informací. To je ale normální, protože to nejlepší na tom je, že vás nemusíme nudit detaily a vy budete schopni rozjet Cloude během 3 kliknutí za méně jak 30 sekund. A díky novému 100% ajax manažeru je ovládání velmi intuitivní.

Ve zkratce, OVH pokračuje v nabídkách všeho co nabízí a již jsme začali i nabídet novou řadu produktů Cloude Computing.
Můžeme vlastně i říci, že riskujeme. Ano, chceme znát odpovědi na otázky typu: jak spotřebovat všechny zdroje v datacentru. Pomocí Cloude můžete mít výkon a nezatěžovat se cenou, která je opravdu bláznivá. 0,25 Kč s DPH/hodinu

Pro nás je Cloude Computing opravdová revoluce ve službách, které byly zatím nabízeny.

Buďte soudci.

Více informací:
http://www.kimsufi.cz/cloud

S pozdravem,
Octave