We are in the process of migrating this forum. A new space will be available soon. We are sorry for the inconvenience.

Nová nabídka 2010

Jan Cehák
03-03-2011, 03:07 PM
Zatím jsem ani nezaslechl, že by se nějaké zlevnění chystalo, ale jak znám našeho šéfa Octava, tak se v tomto roce můžeme těšit minimálně na vylepšení HW konfigurace serverů.

Takže nemějte obavy, určitě nějaká pozitivní změna nastane. Jde jen o to jaká

fjosty
03-03-2011, 10:09 AM
Koukám můj thread z minulého roku je aktuální i v roce 2011. Nechystá OVH nějakou úpravu cen případně rozšíření nabídky série KS. Nebo jste to tzv. přepálili na startu a už není prakticky co tahat z rukávu? Konkurence nespí viz. WEDOS.

fjosty
06-25-2010, 02:16 PM
Díky za odpověď. Myslel jsem si , že to tak bude takže jsem už teď ve středu objednal nový server a dnes mi byl nainstalován.

Jan Cehák
06-25-2010, 11:45 AM
Citace Původně publikováno fjosty
Jelikož dobíhá test mojeho serveru od OVH a uvažuji o prodloužení rád bych se zeptal na pár věcí

1.Tady mám celkem jasno, ale radši se zeptám. Pokud budu prodlužovat testovací server bude to za cenu nějakých 600kč/měsíc nebo již za novou 350kč/měsíc?

2.Mezi první nabídkou (celeron) a druhou (již quad) je dost velká cenová a výkonnostní propast. Nehodláte nabídnou v dohledné době rozšířit o např. dual core s nějakou rozumnou cenou?

Díky za odpovědi.
Omlouváme se za opožděnou odpověď.

1) Prodloužíte-li si server, který byl tehdy pořízen za cenu 600 Kč/měsíčně, bude další prodloužení za stejnou cenu. U jednotlivých serverů se po jeho zřízení cena nijak nepohybuje a zůstává až do recyklace serveru stále stejná.
Jednoduchým výpočtem si tedy můžete zjistit co vás vyjde nejlevněji (uvažuji, že chcete server na další 1 rok):
1.1) Prodloužení stávajícího serveru o 1 rok
600 * 12 = 7200 Kč s DPH
1.2) Koupení nového serveru bez placení instlačního poplatku, který se při objednávce na 12 a více měsíců neplatí.
356 * 12 = 4272 Kč s DPH
1.3) Kdybyste si koupili kimsufi server a platili ho vždy jen 1 měsíc dopředu.
1500 + 12 * 356 = 5772 Kč s DPH

Chcete-li tedy ušetřit, vypadá objednání nového Kimsufi serveru o mnoho výhodněji. Objednáte-li si ho na rok dopředu, ušetříte téměř 3000 Kč oproti prodloužení stávajícího.

2) Co se týče nových serverů, zatím se nic nechystá. Celou strategii OVH plánuje ředitel společnosti, takže jakmile se něco dozvíme, napíšme to na fórum.

Ulet
06-24-2010, 09:26 PM
Hmm vypada to ze OVH si s nama povidat nebude ;-)

grubi
06-17-2010, 01:37 PM
halo tak co slovaci s tymi platbami?

Kenji
06-15-2010, 06:20 PM
OVH.cz má asi předčasné prázdniny? :-)
Také se připojuji k této otázce - byla by fajn nějaká možnost výměny starých modelů serverů za nové nebo přechod na lepší dedikovaný server bez aktivačního poplatku.

memphisto
06-14-2010, 08:35 AM
vyjádření OVH teamu?

Lecco
06-10-2010, 09:16 AM
Odpověď na výše uvedené dotazy mě určitě taky zajímá, jelikož též uvažuji o prodloužení.

Budu platit aktivační poplatek, když bych ze stávajícího serveru přešel na jiný ? Přece jenom 600Kč za stávající vs 355Kč za nový při skoro stejné konfiguraci je podstatný rozdíl.

quakerox
06-07-2010, 05:26 PM
Nejaka reakce od ovh.cz teamu? Taky bych si dokazal predstavit nejaky dvoujadro s vetsim diskem v cenovy relaci 600-700. Precijen je tam v tech nizsich nabidkach mensi propast 355-1199

fjosty
06-06-2010, 08:18 PM
Jelikož dobíhá test mojeho serveru od OVH a uvažuji o prodloužení rád bych se zeptal na pár věcí

1.Tady mám celkem jasno, ale radši se zeptám. Pokud budu prodlužovat testovací server bude to za cenu nějakých 600kč/měsíc nebo již za novou 350kč/měsíc?

2.Mezi první nabídkou (celeron) a druhou (již quad) je dost velká cenová a výkonnostní propast. Nehodláte nabídnou v dohledné době rozšířit o např. dual core s nějakou rozumnou cenou?

Díky za odpovědi.