OVH Community, your new community space.

Cena domén přes 175 Kč


oles@ovh.net
06-30-2010, 05:26 PM
Ahoj,

Co se týče domén, tak jejich cena u OVH záleží na ceně pronájmu od registru domény a v některých případech i na kurzu dolaru. Proto se cena domén každým dnem mění. Naproti tomu se zde snažíme nasadit stabilní cenu, která se nebude měnit podle kurzu dolaru každým dnem. Také kvůli tomu můžeme dělat promo akce pouze na jeden měsíc, a né delší období, dopředu.

Bohužel je nyní euro níže jak dolar. A máme také novinky, které se musí spravovat. Cena .com stále roste. Je to již podruhé či potřetí, co se cena změnila. My jsme od té doby cenu nezměnili, protože se ji snažíme udržet na průměru jako u všech ostatních domén.
Tentokrát ale musíme cenu zvýšit, protože s cenou 150 Kč prodáváme se ztrátou.

Podle stejného principu musíme naložit i s cenou domén .com .net .org .info .biz .fr .be. Ze 150 Kč na 175 Kč. Cílem je zachovat v obchodu logiku, ale také vytvářet určitě benefity pro přeprodejce našich služeb. Rozdíl 25 Kč sice nevypadá zas až tak veliký, ale pro ty, kteří spravují mnoho domén může znamenat nezanedbatelný rozdíl.

Cena se tedy změní. Mluvíme-li o smlouvách, OVH dělá jednoměsíční oznámení a od 1. srpna se ceny u těchto 8 domén: .com .net .org .info .biz .fr .be .eu zvýší.

Od 1.srpna tedy budete muset za prodloužení výše zmíněných domén zaplatit 150 Kč. Jestliže máte u OVH mnoho domén, bude cena stále 125 Kč (záleží na počtu).

S pozdravem,
Octave