OVH Community, your new community space.

Strategie pro přeprodejce


oles@ovh.net
08-09-2010, 10:38 PM
Dobré odpoledne,

Iea, která bude zde následovat a je zároveň finální nabídkou pro přeprodejce, je velmi jednoduchá. Nebudeme se pokoušet současné nabídky ještě více zlevnit. Nedávalo by to ani smysl, protože jsme s cenou již nyní velmi nízko.

Přemýšlíme o nových nabídkách pro přeprodejce a práci na úrovni objednávání a obnovování služeb.

Když se podíváme na dedikované servery, tak idea je následující: Pokusíme se vytvořit tři typy různých serverů, které běžně nabízíme za cenu X Kč a umožnit přeprodejcům objednat 10, 20 či 40 kusů na jednu objednávku. Tím, že se objedná tolik kusu serverů zároveň nám vznikne možnost snížit cenu o 10%, 20%, 30%. Při obniovení serverů se poté bude brát v potaz počet všech dedikovaných serverů u OVH. Nebude tam ale žádný IP failover, ani IP load balancing.

Jde-li o domény, představujeme se vytváření či převod domén po 10, 50 či 100 kusech se slevou 5%, 10%, 15%. Cena za obnovení poté bude záležet na celkovém počtu domén u OVH. Odebereme z nabídky všechny nadstandardní služby jako je DNS či privátní whois a necháme vše spravovat přeprodejce.

Co se týče webhostingu, představujeme si cluster spravovaný OVH, který můžeme na přání odstřihnout. Limitovat se zde budou pouze CPU/RAM na zákazníka. Bude zde možnost přidání zdrojů až do téměř nekonečna. Přemýšlíme o neomezeném diskovém prostoru a šířce pásma. Samosebou budeme nabízet POP3 účty pro zimbra či exchange 2010, jestliže si to budou přeprodejci přát.

Tady to je.

Idea spočívá v tom, nabídnout něco, co tu zatím ještě nemáme a poskytnout program a strategii pro meziúroveň mezi námi a koncovými zákazníky. Říkali jste, že chcete menší cenu? Že chcete nabídku, která nikde jinde není? Chcete náskok před konkurencí? Dobrá, vše toto Vám můžeme poskytnout, ale musíte udělat objednávku po 10, 50 či 100 kusech, musí zde být roční růst +X% a musíte s OVH podepsat smlouvu na 3 roky. Splníte-li všechny tyto požadavky, vytvoříme společně privilegované partnerství a poskytneme Vám opravdu dobré karty pro další hru na Internetu.

Zpětnou vazbu nechám na Vás. Pište


S pozdravem,
Octave