OVH Community, your new community space.

Novinky a pokrok v našich službách


oles@ovh.net
12-12-2010, 12:16 PM
Ahoj,

Tento týden začneme hýbat s několika beta projektama:


- "PrivateCloud"
na konci týdne začneme hledat dva typy testerů:
- Začátečníky tj. ty, kteří nemají žádné zkušenosti s VMWare vSphere ale již znají Proxmox či Xen virtualizaci.
- Experty, tj. ty, kteří znají velice dobře vSphere a používají to každodenně.
Finální verze založená na infrastruktuře více jak 4000 hostů bude připravena na začátku ledna. Právě dokončujeme místnosti, servery, nastavení sítě a propojení s vSphere. klikněte na SAN, klikněte na host.

- Projekt "08" půjde do beta testu, který bude trvat cca 3 měsíce. Vše zatím pracuje hladce. Připomíná to schvalování procesů a jak funguje fakturování. Může to opravdu trvat až 3 měsíce a ten čas tomu opravdu musíme věnovat, protože potřebujeme vidět všechny možné probémy.

- "SDSL", příkaz byl dokončen a bude poslán do produkce během 2-3 dní. Instalace zákazníků započneme během 2-3 dní.
Základní balíček: 5Mb/s symetricky, 1 ms, za cenu do 625 Kč/měsíc
Technicky můžeme tento tyden schvalovat objednávky 80 Mb/s (4x20 Mb/s) za cenu do 10 000 Kč/měsíc, plně redundantní, garance 100% uptime, latence 1 ms.

- "ClusterCloud"
Zde je naše žádost na zákazníky, aby otetovali sužbu a napsali nám svůj názor. Především na 3-4 různá prostředí, která jsou v Manažeru v5.
Mělo by to vše fungovat bezprobémově. Do této služby jsme zainvestovali mnoho času a práce na HW a nyní by bylo potřeba mít k tomuto i velice přehledné, lehké a odladěné prostředí pro správu.

- "VPS" a "dynamické VPS" se nyní dokončuje, ale stále ještě neznáme přesné datum spuštění.

- "Exchange 2010" pracuje, ale pomocí předběžné alfa verze pro testování "privateCloud". Takže brzy, stejně jako privateCloud, bude start beta testu služby Exchange. Klik. Klik.

-"Telefoní přeprodejci a přeprodejci domén používající MoM či MoMi: právě probíhají testy iPhone Apps a Windows, Mac a Linux.
Také dokončujeme stránky o tomto.

Jinak jsme obdrželi druhý router ASR a bude nám trvat 2-3 dny, nežli ho zprovozníme.
Dále jsme současně provedli upgrade sítí Roubaix/Amsterdam a Roubaix/Frankfurt.
Budeme brzy upgradeovat Amsterdam/Warsaw, ale zároveň změníme geograficky cestu. Již jsme obdrželi 2 kontejnery pro test ve Štrasburku. Další týden máme schůzku se všemi pobočkami. Ve zkratce toho máme plno, ale věříme, že se vše povede.

S pozdravem,
Octave