OVH Community, your new community space.

Šťastný Nový rok 2011


oles@ovh.net
12-31-2010, 11:30 PM
Dobrý večer,

je to již podvanácté, kdy mám to potěšení popřát Vám jménem týmu snů OVH šťastný Nový rok. Po profesionální stránce z hlediska nových nápadů a jejich realizace, na osobní rovině pak z hlediska osobní spokojenosti.

Rok 2010 byl pro nás rokem, kdy jsme si uvědomili, proč je OVH tak úspěšnou firmou. Do té doby to nebylo úplně jasné. To nám dovoluje položit si mnoho (dobrých) otázek. A tak vytvářet nové nápady zejména v oblasti vnitřní organizace a způsobu růstu OVH. Náš tým se zvětšil o 50 % a v roce 2011 dál porosteme. Toto téma nabývá na důležitosti: je třeba neztratit tah na bránu, a to s dvakrát, třikrát nebo i desetkrát více zaměstnanci po celé Evropě. To je pro nás ta pravá výzva.

Daná věc je také živena diskusemi, které s námi vedete pomocí mailing listů a fóra. A doufáme, že budete i nadále nadávat jako vždy, protože to je zdrojem inspirace k uspokojování nových potřeb. Pokud budete nadávat, mohou se věci dělat lépe.

V roce 2010 OVH investovalo do svých "továren" a díky vývoji jsme stabilní jako výrobce cihel. Ale teprve v roce 2011 budou tyto investice viditelné pro Vás, naše zákazníky. Samozřejmě mluvíme o spuštění všech čtyř služeb typu Cloud, ale také o našem vlastním softwaru, xDSL, o projektu Global Solutions a o obchodních službách. V roce 2011 také dokončíme otevření pobočky v USA.

A navíc všechny nápady, na které jsme ještě nepřišli...

Ještě jednou: šťastný Nový rok 2011 v očekávání toho, že tahle jízda bude pokračovat...


S pozdravem


dreamTeam