OVH Community, your new community space.

HPC, 3D, Hadoop, MapReduce


oles@ovh.net
01-14-2011, 04:44 PM
Ahoj,

Před 6 měsíci jsme spustili aplikace pro 3D výpočty v alfa verzi. Po Vašich připomínkách jsme se snažili zřídit výpočetní infrastrukturu pro Vaše potřeby. Vše již bylo hotovo, ale nebyli jsme schopni koupit profesionální licenci. Výsledkem tedy je, že jsme to delší dobu nezkoušeli...

Snažili jsme se o znovuzkříšení projektu 3D výpočetní infrastruktury přidáním HPC s Hadoop a MapReduce. Ty distribuují výpočetní infrastruktury pro společnosti, které potřebují přesahy informací. Například, reklamní a znalost cookie profilů mezi různými stránkami .. Ale jsou tu také potřeby vědeckých výpočtů, výzkumu a vývoje v oboirech odporu, deformace nebo prasklin.

Pro tyto potřeby obnovíme neše infrastruktury, které byly budovány pro 3D a přidáme NVidia a InfiniBand a poté uvidíme, jestli tyto infrastruktury uspokojí potřeby zákazníků, kteří potřebují provádět mnoho výpočetních úkonů.

Jestliže Vás tento článek zaujal a chcete se zůčastnit alfa testů, zapiště se prosím do mailing listu (hlavním jazykem je francouzština)

hpc@ml.ovh.net
pomocí
hpc-subscribe@ml.ovh.net

Nyní máme přes 100 serverů s 24 10 Gb/s jádry s velkou pamětí RAM a chtěli bychom posílit až na 1000 serverů (při vědomí, že 10 000 serverů v clusteru není také žádný problém).

A pro zatím je to zdarma.

S pozdravem,
Octave