OVH Community, your new community space.

VPS: stránky v beta


oles@ovh.net
02-01-2011, 06:28 PM
Ahoj,

Zrovna jsme spustili registrace pro beta testy na poslední týden. Bez stránek. O něco méně jak 1000 VPS bude dodáno zítra. Ale to není vše. Potřebujeme zhruba 3000 VPS pro opravdové vyzkoušení pCC infrastruktury, kterou pro VPS naplánovali.

To je proč jsme spustili stránku s detaily o službě, která bude spušťeně až bude VPS schváleno a stabilní.

Takže můžete rychle vidět, že VPS u OVH startuje na 125 Kč bez DPH/měsíc s instalačním poplatkem zdarma.


0,5 GHz / 256 RAM / 10 GB / 100 Mb/s

škálovatelné až do

16 GHz / 24 GB RAM

Velkými výhodami VPS je:
- Žádné ztráty dat
- Žádné obavy o HW
- Spravovaná infrastruktura
- Výkon a prostor podle potřeby
- Velmi vysoká dostupnost
- Firewall v základu
- Linux či Windows s root přístupem
- Nízká cena

Více informací:
http://www.ovh.com/fr/vps/

Detaily:
----------

Můžete si měnit výkon svého VPS kdykoli potřebujete dvěma způsoby:
- Burst - několik hodin či dní
- Base - nastálo

Změna je provedena okamžitě:
- s 99,9% SLA bude Vaše VPS přecházet na nové parametry za studena: musíte restartovat své VPS a je tam cca 30 sekundový výpadek
- s 99,99% SLA bude Vaše VPS přecházet na nové parametry za horka: při zmšnš se vše provádí za chodu a nedochází k výpadkům. Také přechod VPS z aktuálního hosta na jiný je prováděn pomocí veškerého dostupného výkonu. Takže jestliže potřebujete změnu na 16 GHz, systém Vám to umožní a přesune Vás na jiný host, abyste mohl využít veškerý výkon.

Pro zabránění problémům se spamem a celkovým obtěžováním, nemůžete z VPS posílat e-maily.
SMTP port je blokován. Pro odblokování existují dvě řešení: platba za uvolnění SMTP portu, což stojí 725 Kč bez DPH (jednorázová platba). Tato cena by měla zabránit rozesílání spamu a následnou změnu VPS a IP adresy a další pokračování spamování.

- K dispozici je roční předplatné

VPS má ochranu firewallem proti defaultně povoleným útokům, což nemůžeme odstranit. Ochrana proti Synfloods, blokováním UDP vrstvy (mimo DNS) a limitace ICMP. Protože jde o globální infrastrukturu pro všechny zákazníky, nemůžeme jednoduše zaútočit na VPS, protože by to znamenalo chybu pro všechny zákazníky.

Možnosti:
- Ze základu máte SLA 99,9%
- SLA 99,99% si můžete pořídit za 750 Kč bez DPH/měsíc. V případě problémů na hostu, který hostuje Vaše VPS, systém detekuje chybu a restartuje Vaše VPS za mně jak 30 sekund na jiném hostu.

- Ze základu má Vaše VPS 4 jádra
- Můžete si objednat 8 jader. V takovém případě je výkon zdvojnásoben. Tato možnost stojí 1750 Kč/měsíc a zahnuje 99,99% SLA a horké změny CPU a RAM.

- Ze základu je diskový prostor 10 GB
- Můžete si ale vzít i VPS s 50 či 100 GB. Jakmile si objednáte Vaše VPS, můžete změnit jeho velikost. Avšak OVH poskytuje sekundární disky až do velikosti 2 TB na VPS, která jsou dostupná v objednávce a umístěny na Vašem VPS.

Jednoduché.

- Máte možnost volby mezi Linux a Windows. Windows licence stojí 125 Kč/měsíc pro malé VPS a 375 Kč/měsíc pro více výkonné VPS.

Jestliže si vše toto chcete vyzkoušet v beta testu, klikněte sem:
www.ovh.com/fr/vps/participer_beta_test.xml
Beta test je zdarma pro zákazníky, kteří u OVH již mají nějaké služby. 1 VPS = 1 zákazník.

Pro Vaši informaci: VPS je založeno na OVH privateCloud. S pCC můžete také spustit svoji VPS nabídku, jako my, za 3 týdny.

Jestliže máte nějaké dotazy, ptejte se ...

S pozdravem,

Octave


Poznámka od techniků OVH.CZ: čeští zákazníci se zatím do debat týkajících se nových produktů příliš nezapojili, což je škoda, protože i Vaše názory bychom přetlumočili vedení a vývojářům ve Francii. Tak jen do toho!