OVH Community, your new community space.

Microsoft Exchange 2010 pro společnosti


oles@ovh.net
03-11-2011, 02:08 PM
Ahoj,

Microsoft Exchange 2010 je nyní dostupné u OVH s nabídkou pro podniky. Je to privátní infrastruktura, kde nesdílíte zdroje s jinými zákazníky.

Více naleznete zde:
http://www.ovh.com/fr/emails/microsoft_exchange

Níže naleznete nekolik příspěvků pro tvůrce smluv, administrátory a konečné uživatele. Věnujte tomu prosím 7 minut svého času a vyjádřete se k tomu.
Je to velmi důležité pro to, co bude následovat...

Nabídka, kterou chceme je jednoduchá. OVH spravuje Vaši Exchange infrastrukturu. Máte jednoduchý manažer (v5), kde si můžete rychle spravovat své Exchange pomocí klikání myší. Proto děláme nabídku, která je jednoduchá / rychlá (přes manažer), dostupná a přístupná (3 kliknutí s kreditní kartou).


Dlouhý e-mail pro velmi jednoduchou službu. Jdem na to.

Nabídka v detailu:
------------------
- Až 1 000 e-mailových účtů (a ve skutečnosti nejste úplně limitováni)
- To zahrnuje 10 TB skutečného diskového prostoru použitého na e-mailové účty. Takže můžete mít 1000 účtů každý po 100 GB. Toto je to, co budeme sledovat, jestli je diskový prostor opravdu využíván.
- SLA je 99.9%, tj. umožňuje to maximálně 43 minut nečinnosti za měsíc - což bude využito především pro ukládání.

- Cena:
- 2475 Kč za instalační poplatek, který zahrnuje všechny testy "až do 31. dne současného měsíce". Během tohoto období můžete testovat cokoli v jakémkoli směru. Neplatíte žádnou licenci. To Vám umožní se podívat jaké máte možnosti a uvědomit si, jestli to opravdu potřebujete či ne.
- Vaši službu můžete ukončit na počátku dalšího měsíce. Tení tam žádný závazek. Účtování začne 1. den v měsíci - 1250 Kč/měsíc pro privátní infrastrukturu zahrnující tolik CPU/RAM, kolik potřebuje Váš Exchange na perfektní kvalitu služeby.
- Ceny licencí jsou SPLA ceny bez okolí...

Více:
http://www.ovh.com/fr/emails/microso...e/licences.xml
- Dodávku můžete ukončit na konci jakéhokoli měsíce. 5. dne následujícího měsíce zastavíme chod služby a 7. den bude struktura vymazána.

- Můžete:
- můžete jít až k 10 TB diskového prostoru skokovým navýšením o 50 GB (či více). Maximálně 2 TB na diskový oddíl a 32 diskových oddílů.
Více:
http://www.ovh.com/fr/emails/microso...dditionnel.xml
- Vylepšením SLA na 99,99% za 500 Kč/měsíc se ukládání provádí za chodu. Nejsou zde tedy žádné výpadky. Je to krásně jasné. V tomto případě můžete také přidat 50 GB diskového prostotu místo 10G.

Cena simulace:
http://www.ovh.com/fr/emails/microso..._technique.xml

Můžete posunovat kurzorem pro zjištění počtu Exchange účtů, které máte na své infrastruktuře. PS: verze s tímto typem licence a úložištěm přijde další týden.

Při vytváření nového účtu, e tento účet přidán automaticky do seznamu kontaktů všech existujících e-mailových kontaktů.
Můžete si definovat práva pro sdílení seznamu kontaktů a kalendář s ostatními e-mailovými účty na infrastruktuře. S ActiveSync you máte i mobilní řešení, které funguje na iphone / IPAD / android.

Verze Enterprise bude vyvýjena v příštích týdnech a přibudou nové možnosti (podívejte se na roadmap). Také nám dejte vědět, zda je toto právě to, co potřebujete.

Verze pro přeprodejce je plánována (podívejte se na roadmap). Nebude mít licence Enterprise ani Enterprise+. Žádný veřejný adresář, či jednotný zasílací server (nebude zaskočený s ActiveSync), žádný Edge Transport Server, GALSync 2007, Active Directory Federated Services,
Business-to-Business možnosti jako je cross-premises message tracking, sdílení kalendáře, IRM, Outlook 2003 support (EnableLegacyOutlook), stejné "lesní"(forrest) aktualizace od Exchange 2007, Zdrojový "les" (forrest), Parent-child domény, Discontiguous namespace, Disjoint namespace. Nic z toho.

Součástí ale bude Organizační jednotka (OU), která izoluje každou oblast od jiné. Připraveno pro přeprodej.

S pozdravem,

Octave